Menu

Mutfak Robotu mu Blender mi?

Mutfak robotu ve blenderların ana farklarını sizin için derledik. Hangisi size daha uygun keşfedin.

Her iki mutfak aleti, benzer özelliklere sahip olsa da aslında farklı amaçlara hizmet ederler.

Mutfak robotu, domates ve salatalıktan peynire kadar tüm gıdaları parçalama, doğrama, dilimleme, rendeleme, karıştırma, püre haline getirme konusunda harika seçimdir. Hatta hamur yoğurmak gibi emek isteyen hazırlıklarda kullanılabilir. Çeşitli bıçak ve diskler ile farklı boyutlarda parçalamaya, dilimlemeye, özel şekillerde kesmeye olanak sağlar.

 

Mutfak robotları modellerimiz ile hazırlık zamanınızı kısaltın!

1,7 L ve 2,1 L mutfak robotlarının çalışma hazneleri kolaylıkla, tek hareketle gövdeye oturur, sızdırmaz kapaklıdır, kolayca temizlenir. Bıçak, diskler ve diğer aksesuarlar haznenin içine tam yerleşir. Böylece "parçaları nerede saklayacağım" derdiniz ortadan kalkar. 

1,19 L ve mini mutfak robotları salata sosu hazırlama, tek porsiyonluk servisler gibi günlük, küçük ve hızlı işleriniz için uygundur. Tek tuşla kontrol, doğrama ve püre haline getirme işlemlerini hızlı yapmanızı sağlar.  

 ŞİMDİ SATIN AL 

Zorlu malzemelerle pürüzsüz tarifler hazırlayın.

Blenderlar genel olarak sıvılar için uygundur. Smoothie, çorba, sos, dip sos gibi pürüzsüz kıvamlar ve alternatif unlar elde etmek için kullanılır. Yeni K400 Artisan Blender 3 aşamalı karıştırma sistemi kale, badem gibi sert ve zorlu malzemeleri kolayca parçalamanızı, karıştırmanızı sağlar. Oluklu cam sürahi tasarımı güçlü bir girdap oluşturur, benzersiz asimetrik bıçaklar malzemeleri 4 farklı açıdan yakalar ve parçalar. Intelli-speed motor, sürahi içindeki malzemeleri algılar ve optimum hızı ayarlayıp mükemmel kıvamda lezzetli sonuçlar yaratır.  

  ŞİMDİ SATIN AL 

Hangisi daha iyi? Mutfak Robotu mu Blender mi?

Bu sorunun cevabı yapmak istediğiniz tarife göre değişir. Blenderlar genel olarak çorba ve smoothie gibi pürüzsüz sıvı tarifler hazırlamak, sert ve zorlu malzemeleri parçalayıp, öğütmek için kullanılır. Mutfak robotlarında-blenderların aksine- geniş çalışma hazneleri bulunur. Bu da farklı ebatlarda ve çeşitte sebze ve meyvelerin dilimlenmesini, peynir rendelemeyi ve hamur yoğurmayı kolaylaştırır.

 

 

 

 

 

Compare