Menu

Bebeğinizi, yiyeceklerin tatları ve kıvamlarıyla tanıştırma zamanı

Bebeğinizi, yiyeceklerin tatları ve kıvamlarıyla tanıştırma zamanı, heyecan verici bir deneyimdir. Elbette onun vücuduna iyi gelecek, duyularını harekete geçirecek ve gelişimini destekleyecek besleyici yiyeceklerle tanıştırarak onu sütten kesmek istersiniz. Bu yolculukta, minikler en saf ve en besleyici gıdaları hakkediyor. Bunun için de kendi hazırladığınız mamadan daha iyi bir yol yok.

Bebek maması hazırlamanın en güzel yanı, içinde ne olduğunu bilmeniz. Blenderda hazırladığınız mamayı onun ağız tadına uygun tamamen pürüzsüz ya da çiğnemesini geliştirmesi için parçacıklı hazırlayarak, kıvamını siz kontrol edebilirsiniz.

K400 Artisan Blender'a özel üretilen 200 ml küçük porsiyon sürahisi ile bebeğinizin tam ihtiyacı olan miktarlarda taze ve en hızlı mamayı hazırlayabilirsiniz.

          

  

 ŞİMDİ SATIN AL 

Blenderda bebeğiniz için karışım hazırlama ipuçları: 

* Mümkünse organik, pestisist ve kimyasallardan arınmış gıdaları tercih edin.

* İlk başta tek besin kaynağı kuralına uyun. Bezelye, muz, avakoda, tatlı patates, bal kabağı  püreleri deneyin. Böylece hangi lezzetleri daha çok sevdiğini bulabilirsiniz. Büyüdükçe cezbedici tatlar için sebze, meyve karışımları deneyebilirsiniz. Patates-elma, bezelye-balkabağı... vb.

Compare