Menu

KEŞFET | KITCHENAID YENİ K400 BLENDER

KITCHENAID YENİ K400 ARTISAN BLENDER İLE HER MALZEMEDEN EN İYİ ŞEKİLDE FAYDALANIN.

“Pürüzsüz ve ipeksi”, “krema gibi”, “kadife gibi” ile “köpüklü, köpürmüş”, “pütürlü” arasındaki farkı bilmek. Bu farklılıkları mutfak tutkunları çok iyi ayırt eder. İşte tam da bu yüzden KitchenAid K400 Blender, mutfak tutkunlarından ilham alarak yaratıldı.   

Blenderlar genelde homojen olmayan ve hayal kırıklığına uğratan lezzetler yaratarak mutfak tutkunlarının yaratıcılıklarını durdurmuştur. K400, tam aksine, lezzetli ve istenen kıvamda karışımlar yaratarak, maceraya atılmak için sizi cesaretlendirir.

KitchenAid sizi, mutfak tutkunlarını, tanıyor ve farklı kombinasyonlarla mutfakta yaratıcılığınızı geliştirerek olağanüstü tarifler yaratmanıza olanak sunuyor. Bu meydan okumaya karşılık verin. Ve her malzemeden en iyi şekilde faydalanarak, mutfaktaki beklentilerinizi sınırlandırmayın.Nasıl bu kadar emin oluyoruz dersiniz?

KitchenAid K400 Blender’da KitchenAid’in diğer blender serilerinde uzmanlıkla kullandığı 3 aşamalı karıştırma sistemi bulunur.

1- Intelli-speed motor: sürahi içindeki malzemeler algılar ve karıştırma için en uygun hızı ayarlar.

2- Asimetrik bıçaklar: 4 farklı açıda, benzersiz bir şekilde yerleştirilmiş, paslanmaz çelik bıçaklar ile en sert malzemeleri karıştırabilirsiniz.

3- Oluklu, cam sürahi: kare şekli ve kenarlarındaki olukları sayesinde malzemeleri bıçaklara doğru itmek için güçlü bir vortex oluşturur.

En lezzetli soğuk tarifleri hazırlamak için önceden programlanmış 3 farklı tarif programı ve daha çok hassasiyet gerektiren tarifleriniz için 5 farklı hız ayarı ile istediğiniz hız ve beklentinizi karşılayacak doku kontrolü sizin elinizde.

KitchenAid’in meşhur geniş renk paleti ile parlak kırmızı Candy Apple’dan yeşilin en koyu tonu Pebbled Palm’a, pastel tonları Silk Pink, Pistachio’ya kadar K400 Blender stilinize ve stand mikserinize uyum sağlayıp, mutfağınıza çarpıcılık katacak.

      

Blenderdan daha fazlası

Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz blender aksesuarları ile blenderinizi kişiselleştirerek yaşantınıza uygun hale getirin. 1 L Narenciye Sıkacağı, 500ml Kişiye Özel Sürahi ve 200ml Küçük Porsiyon Sürahisi.

 ŞİMDİ SATIN AL 

Etiketler: blender k400 yeni
Compare